Ekskluzywne nagrobki

Na bieżąco śledzimy nowości branżowe, wdrażamy sprawdzone technologie, a także opracowujemy autorskie koncepcje ekskluzywnych nagrobków bazując na szerokiej wiedzy i doświadczeniu naszych fachowców. Dzięki temu ciągle udoskonalamy i poszerzamy ofertę nagrobków.

Specjalnością firmy VEGA są m.in. „pełne skrzynie" wykonane z grubej płyty granitowej, dające efekt monumentalnego bloku kamiennego. Pomnik tego rodzaju prezentuje się niezwykle stylowo i ekskluzywnie – zachwyca prostotą i eleganckim designem. Oszczędna, niemal ascetyczna forma nagrobka spodoba się osobom ceniącym wyjątkowo oryginalne rozwiązania.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy niepowtarzalne serie ekskluzywnych pomników, w tym nowoczesne ekskluzywne nagrobki pojedyncze, podwójne, klasyczne nagrobki granitowe i znacznie więcej. Każda kolekcja została opracowana zgodnie z najnowszymi trendami w kamieniarstwie nagrobkowym.

Nowością są m.in. :

Silver Line - ekskluzywne nagrobki z elementami klamer z metalu nierdzewnego, z literami wycinanymiwewnątrz oraz nadrukiem laserowym.

Glass Line - nagrobki ekskluzywne z elementami szkła pełnego lub wtapianego w granit w kolorach grafitowym przeziernym lub czarnym nieprzeziernym.

Copper Line - aktualnie opracowujemy nową linię ekskluzywnych nagrobków, która łączy w sobie brąz i elementy kamienia, dając niesamowity efekt wizualny.

NOWOŚĆ - Nasza firma wprowadza na rynek nowatorskie technologicznie modele ekskluzywnych nagrobków z pełną lub częściową zabudową tablicy napisowej, wersja Silver lub Copper Line. Jest to absolutnie innowacyjna metoda konstrukcji nowoczesnych nagrobków.

Mając na względzie specyfikę architektury obiektów cmentarnych opracowujemy wzory nagrobków ekskluzywnych, które w optymalny sposób łączą sferę sacrum z profanum. Nagrobki ekskluzywne, grobowce oraz inne produkty oferowane przez markę VEGA z jednej strony zachowują pamięć o zmarłych, sprzyjają kontemplacji, z drugiej zaś posiadają wartość praktyczną – są funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości, zaprojektowane z myślą o konkretnych oczekiwaniach klienta.

Co więcej, wykonujemy również oryginalne elementy pamiątkowe, na przykład imitację bursztynu zatopionego w szkle lub stetoskopu lekarskiego wpojonego w elementy kamienia oraz szkła. Każdy pomnik opowiada pewną historię. Naszym zadaniem jest wsłuchać się w potrzeby klienta i za pomocą finezyjnej formy oraz warstwy tekstowej zaprezentować ją w jak najlepszy sposób.