Ekskluzywne nagrobki

Na bieżąco śledzimy nowości branżowe, wdrażamy sprawdzone technologie, a także opracowujemy autorskie koncepcje bazując na szerokiej wiedzy i doświadczeniu naszych fachowców. Dzięki temu ciągle udoskonalamy i poszerzamy ofertę nagrobków.

Specjalnością firmy VEGA są m.in. „pełne skrzynie" wykonane z grubej płyty granitowej, dające efekt monumentalnego bloku kamiennego. Pomnik tego rodzaju prezentuje się niezwykle stylowo – zachwyca prostotą i eleganckim designem. Oszczędna, niemal ascetyczna forma nagrobka spodoba się osobom ceniącym wyjątkowo oryginalne rozwiązania.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy niepowtarzalne serie pomników, w tym nowoczesne nagrobki pojedyncze, podwójne, klasyczne nagrobki granitowe i znacznie więcej. Każda kolekcja została opracowana zgodnie z najnowszymi trendami w kamieniarstwie nagrobkowym.

Nowością są m.in. :

Silver Line - nagrobki z elementami klamer z metalu nierdzewnego, z literami wycinanymiwewnątrz oraz nadrukiem laserowym.

Glass Line - nagrobki z elementami szkła pełnego lub wtapianego w granit w kolorach grafitowym przeziernym lub czarnym nieprzeziernym.

Copper Line - aktualnie opracowujemy nową linię, która łączy w sobie brąz i elementy kamienia, dając niesamowity efekt wizualny.

NOWOŚĆ - Nasza firma wprowadza na rynek nowatorskie technologicznie modele nagrobków z pełną lub częściową zabudową tablicy napisowej, wersja Silver lub Copper Line. Jest to absolutnie innowacyjna metoda konstrukcji nowoczesnych nagrobków.

Mając na względzie specyfikę architektury obiektów cmentarnych opracowujemy projekty, które w optymalny sposób łączą sferę sacrum z profanum. Nagrobki, grobowce oraz inne produkty oferowane przez markę VEGA z jednej strony zachowują pamięć o zmarłych, sprzyjają kontemplacji, z drugiej zaś posiadają wartość praktyczną – są funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości, zaprojektowane z myślą o konkretnych oczekiwaniach klienta.

Co więcej, wykonujemy również oryginalne elementy pamiątkowe, na przykład imitację bursztynu zatopionego w szkle lub stetoskopu lekarskiego wpojonego w elementy kamienia oraz szkła. Każdy pomnik opowiada pewną historię. Naszym zadaniem jest wsłuchać się w potrzeby klienta i za pomocą finezyjnej formy oraz warstwy tekstowej zaprezentować ją w jak najlepszy sposób.