Nagrobki pojedyncze i pomniki cmentarne

W ofercie firmy VEGA znaleźć można nowoczesne nagrobki pojedyncze, które cechuje ponadczasowa elegancja. Jeśli szukają Państwo nieszablonowych projektów pomników, zachęcamy do zapoznania się z propozycjami w naszej galerii. Prosta bryła, znakomitej jakości materiały i precyzja wykonania sprawiają, że tworzone przez nas pomniki zachwycają oryginalnym designem oraz dbałością o najmniejszy detal. Oszczędność formy i odpowiednie proporcje to gotowa recepta na piękno.

Prezentowane projekty zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Gwarantujemy sprawną realizację każdego zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas pomniki zachwycały stylem oraz trwałością. Każdy nagrobek – na życzenie zamawiającego – uzupełniany jest o eleganckie dodatki, pełniące funkcję estetyczną, jak i praktyczną.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKY

UNIKALNE PROJEKTY NAGROBKÓW POJEDYNCZYCH

Kamieniarstwo VEGA skupia najlepszych specjalistów w swej dziedzinie. Owocem naszych prac są unikalne projekty pojedynczych nagrobków, które wyróżniają się oryginalnym, ale nie przekombinowanym wzornictwem. Od początku działalności skupiamy się na opracowywaniu niepowtarzalnych wzorów pomników przy zachowaniu odpowiednich proporcji i parametrów technicznych. Bazujemy na wyselekcjonowanych surowcach, dzięki czemu pomniki są wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, niskie temperatury, deszcz, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne).

Pomniki pojedyncze nowoczesne to nasza specjalność. Każdy projekt wzbogacają eleganckie dodatki nagrobne. Są to wazony, ławki cmentarne, litery, krzyże, lampiony, tabliczki oraz inne elementy galanterii nagrobnej. Proponujemy projekty starannie wyważone i oszczędne w formie. Każdy dodatek dekoracyjny musi być przemyślany. Przede wszystkim powinien odpowiadać preferencjom estetycznym klienta. Oferujemy solidnie wykonane nagrobki pojedyncze, wzory których znajdą Państwo na naszej stronie.

POJEDYNCZE POMNIKI i NAGROBKI CMENTARNE

Każdy nagrobek z poszczególnych kolekcji można dowolnie przeprojektować - powiększyć lub pomniejszyć w taki sposób, aby dostosować jego wymiary do parceli na cmentarzu, zachowując przy tym odpowiednie proporcje modelu wyjściowego. W ofercie VEGA znaleźć można szeroki wybór unikalnych wzorów nagrobków pojedynczych, wyróżniających się minimalizmem i wyjątkowością. Prezentujemy nowoczesne nagrobki granitowe, a także te wykonane z innych wysokogatunkowych materiałów. Proponujemy oryginalne modele m.in. z linii Silver, Glass oraz Brown Metal z elementami szkła wtopionego w granit, metalu nierdzewnego, elementami kamienia, czy też bursztynu. Oferujemy nagrobki z pełną lub częściową zabudową tablicy napisowej.

POJEDYNCZE NAGROBKI - ROZMIARY

Standardowe wymiary nagrobka pojedynczego to 190x90 cm. Każdy pomnik powinien być idealnie dopasowany do wielkości miejsca pochówku. Nasza firma wykonuje nagrobki spełniające ściśle określone parametry. Prezentujemy szeroki wybór ekskluzywnych pomników pojedynczych, w tym modele granitowe i marmurowe. Doskonałej jakości nagrobki pojedyncze o unikalnym designie znajdą Państwo w ofercie naszej firmy kamieniarskiej. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.