O NAS

Kamieniarstwo VEGA to najnowocześniejsza firma kamieniarska w Polsce, która jest jednocześnie liderem na rynku nowatorskich rozwiązań nagrobkowych. Zrzesza najlepszych fachowców w swej dziedzinie. Od lat zaopatrujemy naszych klientów w nowoczesne nagrobki cmentarne cechujące się oryginalną, wysublimowaną estetyką oraz funkcjonalnością.

Wiemy, że starannie dopracowany projekt w połączeniu z rzetelną, rzemieślniczą pracą przynosi znakomite efekty, dlatego od początku działalności pozostajemy otwarci na nowinki technologiczne. Bacznie obserwujemy rynek kamieniarski w Polsce i za granicą. Chętnie wdrażamy niestandardowe rozwiązania – zarówno w zakresie projektowania, produkcji, jak i montażu nagrobków. Testujemy nowe metody i opracowujemy własne – wszystko po to, aby dostarczać naszym klientom doskonałej jakości produkt.

Nagrobki podwójne nowoczesne

NAGROBKI PODWÓJNE NOWOCZESNE

>
Nagrobki pojedyncze nowoczesne

NAGROBKI POJEDYNCZE NOWOCZESNE

>
Modyfikacje techniczne

MODYFIKACJE TECHNICZNE

>

NOWOCZESNY NAGROBEK W EKSKLUZYWNEJ ODSŁONIE

Co wyróżnia oferowane przez nas nagrobki? Nowoczesne wzornictwo, dbałość o najmniejszy detal, doskonałe proporcje oraz trwałość. Stosowanie starannie wyselekcjonowanych materiałów sprawia, że wykonywane przez nas pomniki doskonale się prezentują mimo upływu lat, i są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych.

Z doświadczenia wiemy, że nie ma dwóch identycznych projektów. Każdy wymaga indywidualnego podejścia, ścisłej współpracy na linii projektant - wykonawca, a także spójnej wizji i wyczucia stylu. Specjalnością naszej firmy są nagrobki o wyjątkowych walorach estetycznych. Piękno tkwi w prostocie, dlatego oferowane przez nas nowoczesne pomniki charakteryzują się oszczędną formą i wysmakowaną elegancją. Każdy realizowany przez nas projekt jest owocem analiz, przemyśleń i konsultacji. W efekcie jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom.

GDZIE DZIAŁAMY?

Kamieniarstwo VEGA to firma ogólnopolska z siedzibą na Górnym Śląsku. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, a od dwóch lat także w Skandynawii (poszerzyliśmy działalność o transport oraz montaż nagrobków w państwach skandynawskich).

JAK DZIAŁAMY?

Docieramy w każdy zakątek Polski. Nasi klienci otrzymują kompletną umowę, w skład której wchodzi zindywidualizowany projekt nagrobka wraz ze szczegółową dokumentacją techniczną. Istnieje możliwość zmodyfikowania projektu zgodnie z życzeniem klienta.