Nagrobki podwójne i pomniki cmentarne

W ofercie firmy kamieniarskiej VEGA znaleźć można unikalne pomniki podwójne nowoczesne wyróżniające się niepowtarzalnym wzornictwem, oszczędnością formy oraz znakomitym wykonaniem. Każdy model zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki nieszablonowemu myśleniu, ogromnej wiedzy z zakresu kamieniarstwa nagrobkowego oraz umiejętnościom praktycznym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom osób, które poszukują nietuzinkowych projektów nagrobnych. Elegancki pomnik podwójny nowoczesny zachwyci piękną prostą bryłą oraz precyzyjnym wykończeniem.

Proponujemy dopracowane pod każdym względem modele podwójne idealnie dopasowane do miejsca pochówku. Dzięki zachowaniu odpowiednich proporcji i doskonałej jakości materiałom pomniki tworzone przez firmę VEGA wspaniale się prezentują o każdej porze roku. Co więcej, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, wilgoć, niskie lub bardzo wysokie temperatury. Łatwo utrzymać je w czystości. Nie wymagają specjalnych działań pielęgnacyjnych.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKY

UNIKALNE PROJEKTY PODWÓJNYCH NAGROBKÓW

Kamieniarstwo VEGA skupia najlepszych specjalistów w swej dziedzinie. Owocem naszych prac są unikalne wzory podwójnych nagrobków, które wyróżniają się oryginalnym, ale nie przekombinowanym wzornictwem. Od początku działalności skupiamy się na opracowywaniu niepowtarzalnych wzorów pomników przy zachowaniu odpowiednich proporcji i parametrów technicznych. Bazujemy na wyselekcjonowanych surowcach, dzięki czemu pomniki są wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, niskie temperatury, deszcz, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne).

Pomniki podwójne nowoczesne to nasza specjalność. Każdy projekt wzbogacają eleganckie dodatki nagrobne. Są to wazony, ławki cmentarne, litery, krzyże, lampiony, tabliczki oraz inne elementy galanterii nagrobnej. Proponujemy projekty starannie wyważone i oszczędne w formie. Każdy dodatek dekoracyjny musi być przemyślany. Przede wszystkim powinien odpowiadać preferencjom estetycznym klienta. Oferujemy solidnie wykonane nagrobki pojedyncze, wzory których znajdą Państwo na naszej stronie.

PODWÓJNE POMNIKI CMENTARNE

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. stylowe nagrobki podwójne z granitu o prostych lub zaokrąglonych krawędziach, modele z półką, o polerowanej albo matowej powierzchni w różnych wariantach kolorystycznych. Wykonujemy wizualizacje pomników w 3D. Dokonujemy personalizacji nagrobka zgodnie z wytycznymi zamawiającego.

PODWÓJNE NAGROBKI - ROZMIARY

Nowoczesny pomnik podwójny to z reguły model o wymiarach od 150-200 /250 x 200 - 230 cm. Każdy pomnik można dowolnie przeprojektować oraz dostosować do miejsca pochówku, zachowując przy tym właściwe proporcje. Oferujemy modele podwójne w nowoczesnej odsłonie, wykonane z dbałością o detal, co przekłada się na wyjątkowe walory estetyczne. Wybór odpowiedniego pomnika nie jest łatwy, dlatego osobom zainteresowanym naszą ofertą udzielimy niezbędnych wskazówek, opowiemy o zaletach danego modelu, pomożemy dobrać galanterię nagrobną. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.