Nagrobki, pomniki Kraków

Specjalnością firmy VEGA jest projektowanie, produkcja, a także montaż ekskluzywnych nagrobków, wyróżniających się precyzją wykonania i ponadczasowym designem. W naszej ofercie znajdą Państwo również nowoczesne modele futurystyczne, minimalistyczne oraz klasyczne. Bezustannie poszerzamy kolekcję o nowe projekty pomników cmentarnych, dopracowanych w najmniejszym szczególe. Nasze wizualizacje łączą wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością. Odzwierciedlają znakomitą wizję artystyczną współpracujących z nami projektantów.

Oferujemy unikalne kompozycje nagrobne w różnych wymiarach i kolorystyce. Proponujemy elegancką galanterię nagrobną ściśle dopasowaną do preferencji estetycznych zamawiającego.

Nowoczesne nagrobki Kraków

Nowoczesne nagrobki Kraków

Stylowe, trwałe i niewymagające skomplikowanej pielęgnacji – nagrobki VEGA są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych (deszcz, mróz, promieniowanie UV).

Jakie rodzaje pomników oferujemy?

- nagrobki pojedyncze

- nagrobki podwójne

- nagrobki pojedyncze powiększone

Istnieje również możliwość przeprojektowania pomnika z pojedynczego na podwójny i odwrotnie. Nasi specjaliści służą pomocą w zakresie wszelkich modyfikacji technicznych.

Ekskluzywne pomniki Kraków, Małopolska

Nagrobki VEGA charakteryzują się doskonałymi proporcjami i najwyższą jakością zastosowanych materiałów.

Co nas wyróżnia?

- dbałość o detal każdego elementu kompozycji nagrobnej

- wykorzystanie cięcia płyt pod kątem 45 stopni, cięcia CNC, laserowego i odśrodkowego wodą, co przekłada się na wysokie walory estetyczne naszych pomników

- możliwość realizacji nawet najbardziej nietypowych projektów

- perfekcyjny montaż nagrobków.

Oferujemy ponadto profesjonalne usługi w zakresie tworzenia planu zagospodarowania parceli. Przeprowadzamy cały proces konstrukcyjny w ścisłej współpracy z zamawiającym.

Ekskluzywne pomniki Kraków, Małopolska

Nagrobki wzory - Kraków

Na naszej stronie internetowej znaleźć można różnorodny wybór wzorów pomników. Każdy projekt dopracowano w najmniejszym detalu. Na szczególną uwagę zasługują m.in. nagrobki z serii Silver Line (z elementami klamer z metalu nierdzewnego), Glass Line (z elementami szkła), czy też Copper Line (projekty łączące kamień i brąz). Wszystkie z nich są wyjątkowo odporne na zniszczenie. Wpisują się w aktualne trendy w kamieniarstwie nagrobkowym.

GALERIA

Nagrobki granitowe Kraków

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Krakowa, ale nie tylko. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Mają Państwo pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie służymy radą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Pomniki cmentarne Kraków

Każdy oferowany przez firmę VEGA pomnik jest jedyny w swoim rodzaju. Tworzymy nagrobki od podstaw, zachowując idealne proporcje. Dzięki temu nasze kompozycje nagrobne spełniają najbardziej wygórowane wymagania. Szlachetne materiały, takie jak granit czy inny kamień naturalny doskonale się prezentują przez dekady. Każdy dostępny w naszej galerii projekt można uzupełnić o dodatkowe elementy dekoracyjne, praktyczną ławkę lub elegancką blachę napisową typu SILVER LINE.