Nowoczesne pomniki cmentarne wzory

Nagrobek to wyraz naszej pamięci o zmarłym. Im trwalsze i lepsze pod względem jakości materiały zostały użyte w procesie produkcyjnym takiego pomnika, tym dłużej zachowa on nienaganny wygląd i będzie służył przez kolejne dekady. Trendy w branży kamieniarskiej ulegają zmianom, niemniej pewne cechy idealnego nagrobka pozostają stałe. Mowa m.in. o odpowiednich proporcjach, szlachetnych materiałach oraz ponadczasowym wzornictwie, który współgra z klasycznymi i współczesnymi projektami architektury cmentarnej. Firma VEGA od lat specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji nagrobków w oparciu o naturalne surowce, w tym granit czy marmur. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie.

Nowoczesne pomniki cmentarne

Pojedyncze nowoczesne pomniki cmentarne - wzory

Oferujemy niepowtarzalne pojedyncze pomniki cmentarne. Wzory poszczególnych modeli prezentujemy w naszej galerii. Każdy projekt jest inny, jedyny w swoim rodzaju, niemniej wszystkie łączy ponadczasowa elegancja, prostota i dbałość o najmniejszy detal. Wykonane z wysokiej jakości materiałów posłużą przez lata kultywując pamięć o zmarłym. Nowoczesne pomniki cmentarne naszej firmy powstają przy użyciu nowoczesnych technologii produkcji, co znacząco wpływa na ich trwałość i estetyczny wygląd.

Co wyróżnia nagrobki firmy VEGA?

Przede wszystkim nowoczesny design idący w parze z praktycznością. Idealny pomnik powinien dać się łatwo czyścić. Wówczas dłużej zachowa nieskazitelny wygląd. Dzięki wykorzystaniu naturalnych kamieni i wysokiej jakości surowców nagrobki pojedyncze VEGA są odporne na działanie czynników zewnętrznych – promieniowania UV, wilgoci, mrozu, skrajnie wysokich temperatur czy silnych detergentów. Przemyślany projekt pomnika uwzględnia nie tylko aspekt estetyczny, ale też stricte użytkowy – ważne, aby sprzyjał utrzymaniu porządku w miejscu pochówku.

Nietuzinkowe wzory pomniki cmentarne pojedyncze

Szukając unikalnego projektu pomnika warto zajrzeć do galerii na stronie naszej firmy. Tam udostępniamy wzory nagrobków, w tym ponadczasowe pomniki z granitu, niepowtarzalne modele z kolekcji Silver, Glass oraz Brown Metal. Są to oryginalne nagrobki ozdobione elementami szkła, metalu nierdzewnego, kamienia lub bursztynu. Każdy projekt można uzupełnić o dodatkowe elementy, czyli tzw. galanterię nagrobkową (m.in. wazony, tablice pamiątkowe, krzyże, lampiony, liternictwo nagrobkowe). Poszczególne wzory mogą być modyfikowane zgodnie z oczekiwaniami i indywidualnymi preferencjami estetycznymi zamawiającego.

Nowoczesne pomniki cmentarne

Nowoczesne pomniki cmentarne

Nagrobki podwójne, nowoczesny pomnik cmentarny - wzory firmy VEGA

Proponujemy nowoczesne pomniki podwójne oraz pojedyncze powiększone. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele w formie monumentalnego bloku kamiennego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych metod produkcji (cięcie płyt pod kątem 45 stopni, precyzyjne cięcie CNC) jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe projekty nagrobków.

Jedną z propozycji są nagrobki granitowe. Materiał ten można dowolnie formować, przycinać i polerować. Bogata kolorystyka cieszy oko, pozwala dopasować odcień pomnika do własnych upodobań. Co ważne, granit jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zacieki, plamy, czy też blaknięcie. Oferujemy ekskluzywne nagrobki wraz z profesjonalnym montażem. Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

KONTAKT