Nagrobki Opole

W ofercie firmy VEGA znajdą Państwo eleganckie i stylowe pomniki pojedyncze, podwójne oraz nagrobki wykonywane na indywidualne zamówienie. Do produkcji każdego z nich używamy najwyższej jakości materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Poszczególne projekty opracowujemy w najmniejszym szczególe wychodząc naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pomniki cmentarne VEGA zachowują doskonały wygląd przez lata. Wysokie walory estetyczne to jednak nie jedyna ich zaleta. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych materiałów i surowców wykazują wysoką odporność na deszcz, wilgoć, mróz, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji.

Piękno nagrobków VEGA tkwi w ponadczasowej formie oraz idealnych proporcjach. Każde zamówienie jest inne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w pełni sprostać oczekiwaniom Zamawiającego. Tworzymy unikalne kompozycje nagrobne uzupełnione o misy, wazony ozdobne, granitowe ławki FUTURA, okładziny z granitu, zabudowę tablic i wiele innych elementów.

Eleganckie nagrobki wzory - Opole

Eleganckie nagrobki wzory - Opole

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo galerię przykładowych projektów pomników pojedynczych oraz podwójnych.

Na indywidualne zamówienie możemy przeprojektować nagrobek podwójny na pojedynczy i odwrotnie. Dokonujemy niezbędnych modyfikacji technicznych zachowując prawidłowe proporcje pomnika, a także jego wysokie parametry wytrzymałościowe.

Nowością naszej firmy są nagrobki z serii Silver Line (pomniki z elementami klamer z metalu nierdzewnego), Glass Line (wykorzystujące szkło), czy też Copper Line (będące połączeniem brązu i kamienia naturalnego).

Nagrobki granitowe Opole

Proponujemy piękne pomniki z granitu, które przetrwają dekady. Granit jest wytrzymały, twardy i odporny na brud, blaknięcie, pękanie czy działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Nagrobki granitowe mogą mieć rozmaite odcienie, a dzięki wysokim walorom estetycznym oraz funkcjonalności cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników ponadczasowego wzornictwa.

Stylowe nagrobki Opole - ceny

Oferujemy wysokiej klasy pomniki w atrakcyjnych cenach. Stawiamy na oryginalność oraz najwyższą jakość, dlatego pozyskujemy surowce ze sprawdzonych źródeł.

Nagrobki granitowe Opole

Co nas wyróżnia?

- nowoczesna technologia produkcji

- wykonujemy cięcie płyt pod kątem 45 stopni, cięcie CNC, laserowe i odśrodkowe wodą

- terminowa realizacja zamówień, w tym również niestandardowych

- dbałość na najmniejszy detal każdej kompozycji nagrobnej

- tworzenie ponadczasowych pomników w postaci efektownego „bloku kamiennego”

Wyjątkowe nagrobki Opole – cennik naszej firmy zawiera m.in. usługę projektowania nagrobka, jego wykonanie oraz montaż na cmentarzu. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze i najbardziej niezawodne technologie, które pozwalają nam tworzyć przemyślane, oszczędne w formie, a przy tym niezwykle efektowne kompozycje nagrobne. Służymy fachową radą na każdym etapie realizacji zamówienia.

GALERIA