Nagrobki, pomniki Katowice

Firma VEGA oferuje wysokiej klasy pomniki cmentarne, wyróżniające się unikalnym wzornictwem, dbałością o detal oraz ponadprzeciętną wytrzymałością. Każdy zaprojektowany przez nas model zachwyca elegancką prostotą, doskonałym wykończeniem i szlachetnością zastosowanych materiałów.

Od lat projektujemy i wykonujemy stylowe pomniki cmentarne, posiadające wyjątkowe walory estetyczne. Ogromną zaletą naszych produktów jest również funkcjonalność oraz praktyczność. Nagrobki VEGA nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji, a co ważne, bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Jeśli zatem szukają Państwo firmy specjalizującej się w wykonawstwie ekskluzywnych pomników dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Nowoczesne nagrobki Katowice, Śląsk

Nowoczesne nagrobki Katowice, Śląsk

Jakie rodzaje nagrobków można znaleźć w naszej ofercie?

- nagrobki pojedyncze

- nagrobki podwójne

- nagrobki na indywidualne zamówienie

Co więcej, dajemy naszym Klientom możliwość przeprojektowania dostępnego w ofercie pomnika z pojedynczego na podwójny i odwrotnie. Rzecz jasna, służymy pomocą w zakresie wszelkich modyfikacji technicznych.

Nagrobki granitowe Katowice

Proponujemy tzw. pełne skrzynie, tworzone z grubej płyty granitowej. Całość prezentuje się niezwykle monumentalnie, zachwyca ponadczasowością i wysublimowaną elegancją. Wszystkie projekty dostępne na naszej stronie internetowej zostały opracowane zgodnie z panującymi trendami w kamieniarstwie nagrobkowym.

Pomniki cmentarne Katowice

Firma VEGA sięga po nowoczesne technologie produkcji oraz niezawodne materiały o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Działamy kompleksowo: projektujemy, produkujemy, a także montujemy gotowe nagrobki na cmentarzu.

Chętnie śledzimy nowości w branży kamieniarskiej i unowocześniamy procesy produkcyjne. Bazujemy wyłącznie na wyselekcjonowanych materiałach, pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Co nas wyróżnia?

- precyzja wykonania każdego elementu nagrobka

- cięcie płyt pod kątem 45 stopni, cięcie CNC, laserowe i odśrodkowe wodą

- sprawna realizacja nawet najbardziej niestandardowych projektów

- tworzenie nagrobków w postaci efektownego „bloku kamiennego”

Pomniki cmentarne Katowice

Nagrobki wzory - Katowice

W galerii na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wybór wzorów nagrobków. Są to autorskie projekty dopracowane w najmniejszym szczególe, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jedną z nowości firmy VEGA są pomniki z serii Silver Line (nagrobki z elementami klamer z metalu nierdzewnego), Glass Line (modele z elementami szkła), czy też Copper Line (pomniki łączące brąz z kamieniem).

GALERIA

Pomniki Katowice

Oferujemy stylowe kompozycje nagrobne, w tym wazony, ławki granitowe FUTURA, misy, zabudowy tablic, okładziny z granitu i wiele innych. Działamy na terenie Śląska, m.in. w Katowicach, ale pełną ofertę pomników kierujemy do Klientów z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi wizualizacjami. Mają Państwo pytania? Pozostajemy do dyspozycji.