Nagrobki, pomniki Ruda Śląska

Oszczędne w formie, minimalistyczne, łączące klasykę z nowoczesnością - pomniki firmy VEGA zachwycają ponadprzeciętną estetyką oraz wyjątkową trwałością. Oferujemy ekskluzywne nagrobki wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Każdy projekt wyróżni się unikalnym wzornictwem, dbałością o detal oraz funkcjonalnością. Dzięki doskonałym parametrom wytrzymałościowym zachowają nieskazitelny wygląd przez lata.

Ekskluzywne pomniki Ruda Śląska

Ekskluzywne pomniki Ruda Śląska

Piękno tkwi w prostej formie oraz idealnych proporcjach. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wyjątkowe pomniki wykonane z wyselekcjonowanych surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Kamieniarstwo VEGA to miejsce, gdzie tworzy się nagrobki jedyne w swoim rodzaju. Każdy z nich posiada ponadczasowe walory estetyczne.

Stylowe nagrobki - ceny Ruda Śląska

Proponujemy eleganckie nagrobki pojedyncze, podwójne, a także pomniki na specjalne zamówienie. Przykładowe wzory nagrobków znajdą Państwo w naszej galerii na stronie internetowej. Istnieje możliwość przeprojektowania pomnika pojedynczego na podwójny i odwrotnie.

Co nas wyróżnia?

- terminowa realizacja zamówień

- nowoczesna technologia produkcji - wykonujemy cięcie płyt pod kątem 45 stopni, cięcie CNC, laserowe i odśrodkowe wodą

- tworzenie ponadczasowych pomników w postaci efektownego„ bloku kamiennego”

- możliwość realizacji niestandardowych projektów kompozycji nagrobnych

- fachowe doradztwo

Eleganckie nagrobki Ruda Śląska - cennik

Na bieżąco śledzimy nowości w branży kamieniarstwa nagrobkowego. Sięgamy po zaawansowane technologie i opracowujemy autorskie metody produkcji. W efekcie jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej niestandardowe zamówienia. Zespół VEGA z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

Ekskluzywne pomniki Ruda Śląska

Nowoczesne nagrobki Ruda Śląska - ceny

Oferujemy niewygórowane ceny idące w parze z wysoką jakością naszych pomników. Nagrobki VEGA są odporne na mróz, wilgoć, deszcz, wysokie temperatury, promieniowanie UV, a także zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji. W naszej ofercie znaleźć można m.in. tzw. pełne skrzynie, tworzone z grubej płyty granitowej.

Na uwagę zasługują wyjątkowe nagrobki z serii Silver Line (z elementami klamer z metalu nierdzewnego), Glass Line (ze szklanymi wstawkami), czy też Copper Line (będące połączeniem brązu i kamienia naturalnego).

Starannie wykonujemy każdy element kompozycji nagrobnej, w tym misy, wazony, ławki FUTURA z granitu, okładziny granitowe, zabudowy tablic i wiele innych.

GALERIA