Czy przy wyborze nagrobka należy kierować się tylko ceną?

Nagrobek nowoczesny wykonany z wyselekcjonowanych materiałów zachowa nienaganny wygląd przez wiele lat. Wybór odpowiedniego modelu musi być przemyślany. Na rynku dostępnych jest wiele nagrobków, które - jak się później okazuje - nie zawsze spełniają oczekiwania zamawiającego. Warto więc przed zakupem dokładnie sprawdzić skąd pochodzi materiał, z którego ma powstać pomnik. Wiele produkowanych obecnie modeli to produkty wątpliwej jakości. Niektóre z nich wymagają poprawek zaledwie kilkanaście miesięcy po zmontowaniu na parceli. Ile kosztuje porządny nagrobek z granitu oraz innych szlachetnych materiałów? Zachęcamy do lektury!

Nagrobek granit - cena

Nagrobki granitowe - ceny

Nasza firma oferuje najwyższej jakości pomniki pojedyncze oraz podwójne z granitu, wyróżniające się dbałością o najmniejszy detal. Ile trzeba zapłacić za ponadczasowy nagrobek granitowy?

Ceny różnią się w zależności od modelu. Co ważne, nie warto podejmować decyzji zakupowej skupiając się wyłącznie na cenie. Niestety bardzo często im jest ona niższa, tym gorszy produkt otrzymujemy. Jeśli więc nie chcemy wykonywać napraw pomnika po upływie zaledwie roku lub dwóch, lepiej zainwestować w droższy nagrobek o doskonałych parametrach wytrzymałościowych.

Nowoczesne nagrobki granit - cena

Od czego zależy cena nagrobka z granitu?

- od jakości i pochodzenia kamienia, w tym przypadku granitu - najdroższy jest sur owiec skandynawski, dostępny w ofercie firmy VEGA; dodatkowo importujemy  wysokogatunkowy kamień z Indii

- od precyzji cięcia kamienia, co ma wpływ na wygląd nagrobka - nasza firma sto suje cięcie kamienia metodą CNC, laserem, strumieniem wody; metody te gwarantują idealną jakość oraz wysokie walory estetyczne

- od fachowości i precyzji montażu nagrobka - wykonywane przez nas nagrobki są montowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników

- od jakości używanych do montażu materiałów (na przykład kleju)

- od ilości kamienia użytego do wykonania nagrobka - nierzadko potrzebny jest cały blok kamienia, wyselekcjonowane szkło czy też metal

- od zastosowanych liter, ozdobników oraz innych dodatków (wazony, lampiony, ławki itd.)

Nowoczesne nagrobki granit - ceny

Ekskluzywne nagrobki podwójne - ceny

Ekskluzywne nagrobki podwójne - ceny

W ofercie naszej firmy znaleźć można stylowe nagrobki pojedyncze, wyróżniające się idealnymi proporcjami oraz ponadprzeciętną trwałością. Raz zakupiony pomnik, zmontowany przez fachowców VEGA, niewątpliwie posłuży przez lata ciesząc oko niebanalnym wzornictwem. Ile kosztuje nagrobek podwójny? Cena zależeć będzie od wymienionych wyżej czynników i od rodzaju projektu. Przykładowe realizacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Nagrobki nowoczesne - ceny

Cena nagrobka z granitu różni się od ceny pomnika z piaskowca czy innego rodzaju materiału. Kiepskiej jakości surowiec może sprawić, że już po kilku latach pojawi się konieczność zakupu nowego nagrobka, co rodzi dodatkowe koszty. Lepiej więc zainwestować w droższy nagrobek i oszczędzić sobie problemu na przyszłość.

Oryginalne nagrobki pojedyncze - ceny

Na ceny nagrobków pojedynczych ma wpływ kilka czynników, w tym rodzaj materiału (granit, piaskowiec, marmur itd.). Bogata kolorystyka stosowanych w procesie produkcyjnym surowców przekłada się na unikalne walory estetyczne pomnika. W naszej galerii znaleźć można kolekcję różnorodnych wzorów, które przypadną do gustu zarówno zwolennikom nowoczesnego designu, jak i miłośnikom ponadczasowej klasyki. Każdy projekt nagrobka VEGA łączy w sobie funkcjonalność, idealne proporcje oraz oszczędne w formie dekoracje. W rezultacie nagrobki pojedyncze firmy VEGA nie tylko wspaniale się prezentują, ale także są odporne na działanie czynników zewnętrznych (woda, niskie temperatury, promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne). Co istotne, łatwo utrzymać pomnik w czystości.