Wzory Nagrobków

Prawa autorskie

Wszystkie dostępne na stronie internetowej projekty pomników nagrobnych jak i sama strona internetowa chronione są prawami autorskimi. Żaden z projektów pomników nagrobnych nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji. Jakiekolwiek kopiowanie projektów pomników nagrobnych, fotokopiowanie i digitalizacja wymaga pisemnej zgody właściciela (adres e-mail do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie w/w. projektów pomników nagrobnych w całości lub w części bez zgody właściciela stanowi naruszenie prawa i niezależnie od obowiązku naprawienia szkody, w tym również konieczności rozebrania pomnika, może skutkować odpowiedzialnością karną. Odpowiedzialność karną z tytułu przestępstw przeciwko prawu autorskiemu regulują przepisy art. 115 - 123 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opiekę prawną w zakresie praw autorskich realizuje dla naszej firmy Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Holak

WZORY NAGROBKÓW I POMNIKÓW CMENTARNYCH

W galerii prezentujemy unikalne wzory nowoczesnych nagrobków, które zostały dopracowane w najmniejszym szczególe. Jeśli szukają Państwo stylowych pomników cmentarnych charakteryzujących się oszczędną formą i funkcjonalnością, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kamieniarstwa VEGA. Czym wyróżniają się nasze projekty? Wysublimowanym designem, na który składa się m.in. prosta bryła, dbałość o detal oraz najwyższa jakość wykonania.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii produkcji, takich jak cięcie płyt pod kątem 45 stopni, tworzenie efektownych „bloków kamiennych” czy też precyzyjne cięcie CNC, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowy projekt. Idealnie równe krawędzie, gładkie powierzchnie, precyzyjne łączenia - wszystko to sprawia, że nagrobki VEGA zachwycają wyglądem oraz trwałością.

WZORY NAGROBKÓW - POJEDYNCZYCH I PODWÓJNYCH

Prezentujemy nowoczesne nagrobki, wzory których udostępniamy na naszej stronie. Oferujemy m.in.:

- nowoczesne nagrobki pojedyncze

- eleganckie nagrobki podwójne

- nagrobki pojedyncze powiększone

- galanterię nagrobkową (wazony, lampiony, tablice pamiątkowe, krzyże, liternictwo nagrobkowe i wiele więcej)

- pomniki w formie monumentalnego kamiennego bloku

- inne elementy dekoracyjne i użytkowe wchodzące w skład małej architektury cmentarnej

Wzory nagrobków pojedynczych i podwójnych różnią się między sobą wielkością, elementami dekoracyjnymi, umiejscowieniem tablicy nagrobnej, stylem liter, materiałem, z którego zostały wykonane. Niemniej każdy model jest wyjątkowo trwały, odporny na działanie czynników pogodowych oraz uszkodzenia mechaniczne. W efekcie pomniki oferowane przez firmę VEGA znakomicie się prezentują mimo upływu lat, a także nie wymagają skomplikowanych działań pielęgnacyjnych.

NOWOCZESNE WZORY NAGROBKÓW

Wyselekcjonowane materiały, zachowanie odpowiednich proporcji, ponadczasowa prostota połączona z nowoczesnym wzornictwem – to sprawdzony przepis na niepowtarzalny nagrobek. Wzory dostępne w naszej galerii można modyfikować (na przykład w zakresie liternictwa czy też ilości elementów ozdobnych). Dzięki temu projekty VEGA są ściśle dopasowane do indywidualnych preferencji estetycznych zamawiającego, a jednocześnie zachowują wszystkie walory użytkowe.

ORYGINALNOŚĆ I NIEPOWTARZALNY DESIGN WZORÓW NAGROBKÓW VEGA

Unikalność oraz niebanalny design - dokładamy wszelkich starań, aby wzory naszych pomników były jedyne w swoim rodzaju. Każdy nagrobek pojedynczy można przeprojektować na podwójny - i odwrotnie. Poszczególne wzory opracowano zgodnie z najnowszymi trendami w kamieniarstwie nagrobkowym. Na szczególną uwagę zasługują m.in. modele z kolekcji Silver, Glass oraz Brown Metal. To niezwykle piękne nagrobki ozdobione elementami szkła, metalu nierdzewnego, kamienia, czy też bursztynu.

Ekskluzywne pomniki nagrobne dostępne w ofercie Kamieniarstwa VEGA to gwarancja najwyższej jakości i ponadczasowej elegancji. Zapraszamy do naszej galerii.