Niemal każda firma oferująca pomniki nagrobne, udostępnia zdjęcia, wzory oraz wizualizacje swoich produktów w galeriach na stronie internetowej, czy też w tradycyjnych katalogach „papierowych”. Potencjalni klienci mogą bliżej przyjrzeć się poszczególnym kompozycjom nagrobnym przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. Niestety, często zdarza się, że otrzymany produkt, wybrany na podstawie wizualizacji, nie spełnia oczekiwań zamawiającego. Problem ten jest powszechny w branży kamieniarstwa nagrobkowego. Zmontowany na parceli pomnik nierzadko znacznie odbiega od tego prezentowanego na zdjęciach. Różni się kolorystyką, jakością materiałów, sposobem wykończenia, wyglądem napisów nagrobnych czy też elementów ozdobnych.

Zastosowanie nieodpowiednich proporcji oraz kiepskich materiałów wpływa nie tylko na estetykę nagrobka, ale także na jego parametry techniczne i fizyczne. Pomnik jest bardziej podatny na uszkodzenia oraz działanie czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, niskie temperatury, deszcz, wilgoć. W efekcie szybciej ulega zniszczeniu.

Nowoczesne nagrobki VEGA

Firma VEGA oferuje unikalne nagrobki pojedyncze, podwójne lub pojedyncze powiększone wykonane z wyselekcjonowanych surowców odpornych na czynniki zewnętrzne. Każdy prezentowany przez nas projekt wyróżnia się niepowtarzalnością, ponadczasową elegancją i dbałością o najmniejszy detal. Co ważne, nasze realizacje w pełni odpowiadają wizualizacjom. Co to oznacza? Wykonywane przez nas nagrobki wyglądają identycznie jak na projektach. W procesie produkcji stosujemy wyłącznie sprawdzone, ultramocne materiały, w tym kamień naturalny, granity itd. Dużą wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie realizować najbardziej wyszukane projekty pomników.

Stylowe kompozycje nagrobne VEGA - realizacje

Jednym z przykładów firmy VEGA jest pomnik złożony ze skrzyni, czyli solidnego bloku kamiennego o wyjątkowych walorach estetycznych, umieszczonego na posadzce z kamienia (wizualizacja nr 1). Nagrobek można dodatkowo zaopatrzyć w misę (jak na zdjęciu), wazon lub inny element ozdobny. Dla porównania prezentujemy również realizację tego modelu nagrobka w miejscu docelowym (realizacja nr 1). Minimalizm, prosta bryła oraz staranne wykończenie sprawiają, że pomnik wygląda niezwykle nowocześnie i elegancko.

Wizualizacje vs realizacje

Wizualizacja nagrobka nr 1

Wizualizacje vs realizacje

Relizacja gotowego nagrobka nr 1

Wizualizacje vs realizacje

Relizacja gotowego nagrobka nr 2

Drugi Przykład VEGA

Drugim przykładem (wizualizacja nr 2) jest piękny nagrobek z tablicą napisową. Kamienną skrzynię umieszczono na ultramocnej posadzce.

Na zdjęciach widzimy również wariant z okładziną i krawężnikami granitowymi, tworzącymi tzw. zabudowę wokół nagrobka. Pomnik zmontowany na parceli przez naszych fachowców bez wątpienia zachowa piękny wygląd przez dekady (realizacja nr 2). Zarówno kolorystykę nagrobka, jak i wygląd tablicy napisowej zamawiający może dopasować do swoich preferencji.

Każdy dostępny w naszej galerii projekt można dowolnie modyfikować – na przykład uzupełnić o elementy ozdobne, funkcjonalną ławkę albo niezwykle elegancką blachę napisową typu SILVER LINE.

Oferujemy szeroką gamę produktów w wielu wariantach kolorystycznych.

Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie służymy radą w zakresie projektowania, produkcji i montażu nowoczesnych pomników cmentarnych.

Wizualizacje vs realizacje

Wizualizacja nagrobka nr 2

Wizualizacje vs realizacje

Realizacja nagrobka nr 2

Wizualizacje vs realizacje

Wizualizacja nagrobka nr 2

Wizualizacje vs realizacje

Realizacja nagrobka nr 2